Πέμπτη, 8 Σεπτεμβρίου 2011

Α' Κατηγορία Κορινθίας: Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση...

Την δευτέρα στα γραφεία της ΕΠΣ Κορινθίας πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α' Κατηγορίας Κορινθίας για την νέα σαιζόν 2011 - 2012. Το νέο πρωτάθλημα έχει οριστεί να ξεκινήσει στις 17/9/2011


Το πρόγραμμα για την νέα σαιζόν έχει ως εξής:





1η αγωνιστική 16η       

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

2η αγωνιστική 17η

ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3η αγωνιστική 18η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ

4η αγωνιστική 19η

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ

5η αγωνιστική 20η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ

6η αγωνιστική 21η

ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ν. - ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ

7η αγωνιστική 22η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ

8η αγωνιστική 23η

Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

9η αγωνιστική 24η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

10η αγωνιστική 25η

ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

11η αγωνιστική 26η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

12η αγωνιστική 27η

ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

13η αγωνιστική 28η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ Ν. - ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

14η αγωνιστική 29η

ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

15η αγωνιστική 30η

ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΑΝΣΟΛΥΓΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΟΛΩΜΟΥ - ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΛΕΝΙΑ
ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Ν. ΑΣΤΗΡ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου