Κυριακή 13 Μαρτίου 2011

Δεν άντεξε την ανωτερότητα του αντιπάλου...

Την ήττα με 1 - 0 μέσα στην Θήβα από την τοπική ομάδα γνώρισε ο ΠΑΟ Λουτρακίου. Η Ομάδα του Λουτρακίου αν και στάθηκε πολύ καλά στον αγωνιστικό χώρο αν αναλογιστεί κανείς την ανωτερότητα του αντιπάλου δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα παρόλα αυτά έχει αρκετούς αγώνες ακόμα για να πετύχει τον στόχο της ο οποίος δεν είναι άλλος από την παραμονή στην κατηγορία.
Η μοναδική καλή στιγμή για τους γηπεδούχους στο πρώτο μέρος ήταν στο 31 λεπτό όταν ο Μπινιάκος είχε δοκάρι.
Το δεύτερο ημίχρονο δεν ξεκίνησε καθόλου καλά για τους Λουτρακιώτες αφού πολύ νωρίς δέχτηκαν το γκολ από τον Καρύδη. Ο ΠΑΟ Λουτρακίου δεν κατάφερε να ανατρέψει την κατασταση μέχρι το τέλος με το 1 - 0 να είναι το τελικό αποτέλεσμα.

Συνθέσεις:

Θήβα: Γενιτσαρίδης, Ζυγογιάννης, Πέρρος, Καρύδης, Καραμπετιάν, Φυτρός, Νταφόπουλος (75' Καράνης), Κωτσάλας, Μπινιάκος (90' Πανουργιάς), Παπαδόπουλος (54' Κατσογιάννης), Περιάλης

ΠΑΟ Λουτρακίου: Βουρνάζος, Χατζηνικολής, Παινέσης (67' Μούτσος), Βουτσινάς, Μαυρέλης, Τσάτσος, Αντωνίου, Αποστολάκης (74' Τσουμάνης), Χρυσαφίδης, Νάστος (81' Γεώργαρης), Σακελλαρίου.