Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2011

Δ' Εθνική: Η κλήρωση του πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη στις 12.00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί η κλήρωση των ομίλων 1 - 9 του πρωταθλήματος της Δ' Εθνικής για την σαιζόν 2011 - 2012. Η κλήρωση για τον 10ο όμιλο είχε πραγματοποιηθεί στης 2 Οκτωβρίου.


Πραγματοποιήθηκε λοιπόν η κλήρωση και στον 7ο όμιλο στον οποίο συμμετέχουν και ο Ατρόμητος Χιλιομοδίου με την Κόρινθο.




Οι ομάδες της Κορινθίας την πρώτη αγωνιστική έχουν εύκολο πρόγραμμα αφού η Κόρινθος φιλοξενείται στον Πόρο από την τοπική ομάδα ενώ ο Ατρόμητος υποδέχεται την Κύμη στο Χιλιομόδι.


Το ντέρμπι της Κορινθίας θα διεξαχθεί 8η αγωνιστική με τον Ατρόμητο να υποδέχεται την Κόρινθο ενώ την 21η αγωνιστική η Κόρινθος θα υποδεχθεί τον Ατρόμητο.


Αναλυτικά το πρόγραμμα του 7ου ομίλου:




1η (6/11)  14η (19/2)
Ερμιονίδα - Λουκίσια
Άσπρα Σπίτια – Πανναυπλιακός 2011
Θήβα - Ασπρόπυργος
Πόρος - Κόρινθος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Κύμη
Μανδραϊκός - Δάφνη Ερυθρών
Παναργειακός - Χαλκίδα

2η (13/11)  15η (25/2)
Άσπρα Σπίτια - Ερμιονίδα
Λουκίσια - Θήβα 
Πανναυπλιακός 2011 - Πόρος 
Ασπρόπυργος - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κόρινθος - Μανδραϊκός 
Κύμη - Παναργειακός 
Δάφνη Ερυθρών - Χαλκίδα

3η (20/11)  16η (4/3)
Ερμιονίδα - Θήβα
Πόρος - Άσπρα Σπίτια
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Λουκίσια 
Μανδραϊκός - Πανναυπλιακός 2011
Παναργειακός - Ασπρόπυργος
Χαλκίδα - Κόρινθος
Δάφνη Ερυθρών - Κύμη

4η (27/11)  17η (11/3)
Πόρος - Ερμιονίδα 
Θήβα - Ατρόμητος Χιλιομοδίου 
Άσπρα Σπίτια - Μανδραϊκός 
Λουκίσια - Παναργειακός
Πανναυπλιακός 2011 - Χαλκίδα 
Ασπρόπυργος - Δάφνη Ερυθρών
Κόρινθος - Κύμη

5η (4/12)  18η (18/3)
Ερμιονίδα - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Μανδραϊκός - Πόρος
Παναργειακός - Θήβα 
Χαλκίδα - Άσπρα Σπίτια
Δάφνη Ερυθρών - Λουκίσια 
Κύμη - Πανναυπλιακός 2011
Κόρινθος - Ασπρόπυργος 

6η (11/12)  19η (1/4)
Μανδραϊκός - Ερμιονίδα
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Παναργειακός
Πόρος - Χαλκίδα 
Θήβα - Δάφνη Ερυθρών 
Άσπρα Σπίτια - Κύμη 
Λουκίσια - Κόρινθος 
Πανναυπλιακός 2011 - Ασπρόπυργος

7η (18/12)  20η (8/4)
Ερμιονίδα - Παναργειακός 
Χαλκίδα - Μανδραϊκός 
Δάφνη Ερυθρών - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κύμη - Πόρος
Κόρινθος - Θήβα 
Ασπρόπυργος - Άσπρα Σπίτια
Πανναυπλιακός 2011 - Λουκίσια

8η (8/1)  21η (22/4)
Χαλκίδα - Ερμιονίδα
Παναργειακός - Δάφνη Ερυθρών 
Μανδραϊκός - Κύμη
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Κόρινθος 
Πόρος - Ασπρόπυργος
Θήβα - Πανναυπλιακός 2011
Άσπρα Σπίτια - Λουκίσια

9η (15/1)  22η (29/4)
Ερμιονίδα - Δάφνη Ερυθρών
Κύμη - Χαλκίδα
Κόρινθος - Παναργειακός 
Ασπρόπυργος - Μανδραϊκός 
Πανναυπλιακός 2011 - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Λουκίσια - Πόρος 
Θήβα - Άσπρα Σπίτια

10η (22/1)  23η (6/5)
Κύμη - Ερμιονίδα
Δάφνη Ερυθρών - Κόρινθος 
Χαλκίδα - Ασπρόπυργος 
Παναργειακός - Πανναυπλιακός 2011
Μανδραϊκός - Λουκίσια 
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Άσπρα Σπίτια
Πόρος - Θήβα

11η (29/1)  24η (13/5)
Ερμιονίδας - Κόρινθος 
Ασπρόπυργος - Κύμη 
Πανναυπλιακός 2011 - Δάφνη Ερυθρών
Λουκίσια - Χαλκίδα 
Άσπρα Σπίτια - Παναργειακός 
Θήβα - Μανδραϊκός 
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Πόρος

12η (5/2)  25η (20/5)
Ασπρόπυργος - Ερμιονίδα
Κόρινθος - Πανναυπλιακός 2011
Κύμη - Λουκίσια 
Δάφνη Ερυθρών - Άσπρα Σπίτια
Χαλκίδα - Θήβα 
Παναργειακός - Πόρος 
Μανδραϊκός - Ατρόμητος Χιλιομοδίου

13η (12/2)  26η (27/5)
Ερμιονίδας - Πανναυπλιακός 2011
Λουκίσια - Ασπρόπυργος
Άσπρα Σπίτια - Κόρινθος 
Θήβα - Κύμη 
Πόρος - Δάφνη Ερυθρών 
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Χαλκίδα 
Παναργειακός - Μανδραϊκός

Για να δείτε το πρόγραμμα και στους άλλους ομίλους κάντε εδώ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου