Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη στις 12.00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί η κλήρωση των ομίλων 1 - 9 του πρωταθλήματος της Δ' Εθνικής για την σαιζόν 2011 - 2012. Η κλήρωση για τον 10ο όμιλο είχε πραγματοποιηθεί στης 2 Οκτωβρίου.
Πραγματοποιήθηκε λοιπόν η κλήρωση και στον 7ο όμιλο στον οποίο συμμετέχουν και ο Ατρόμητος Χιλιομοδίου με την Κόρινθο.
Οι ομάδες της Κορινθίας την πρώτη αγωνιστική έχουν εύκολο πρόγραμμα αφού η Κόρινθος φιλοξενείται στον Πόρο από την τοπική ομάδα ενώ ο Ατρόμητος υποδέχεται την Κύμη στο Χιλιομόδι.
Το ντέρμπι της Κορινθίας θα διεξαχθεί 8η αγωνιστική με τον Ατρόμητο να υποδέχεται την Κόρινθο ενώ την 21η αγωνιστική η Κόρινθος θα υποδεχθεί τον Ατρόμητο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 7ου ομίλου:
2η (13/11) 15η (25/2)
3η (20/11) 16η (4/3)
4η (27/11) 17η (11/3)
5η (4/12) 18η (18/3)
6η (11/12) 19η (1/4)
7η (18/12) 20η (8/4)
8η (8/1) 21η (22/4)
9η (15/1) 22η (29/4)
10η (22/1) 23η (6/5)
11η (29/1) 24η (13/5)
12η (5/2) 25η (20/5)
13η (12/2) 26η (27/5)
Για να δείτε το πρόγραμμα και στους άλλους ομίλους κάντε εδώ
Πραγματοποιήθηκε λοιπόν η κλήρωση και στον 7ο όμιλο στον οποίο συμμετέχουν και ο Ατρόμητος Χιλιομοδίου με την Κόρινθο.
Οι ομάδες της Κορινθίας την πρώτη αγωνιστική έχουν εύκολο πρόγραμμα αφού η Κόρινθος φιλοξενείται στον Πόρο από την τοπική ομάδα ενώ ο Ατρόμητος υποδέχεται την Κύμη στο Χιλιομόδι.
Το ντέρμπι της Κορινθίας θα διεξαχθεί 8η αγωνιστική με τον Ατρόμητο να υποδέχεται την Κόρινθο ενώ την 21η αγωνιστική η Κόρινθος θα υποδεχθεί τον Ατρόμητο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 7ου ομίλου:
1η (6/11) 14η (19/2)
Ερμιονίδα - Λουκίσια
Άσπρα Σπίτια – Πανναυπλιακός 2011
Θήβα - Ασπρόπυργος
Πόρος - Κόρινθος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Κύμη
Μανδραϊκός - Δάφνη Ερυθρών
Παναργειακός - Χαλκίδα
Άσπρα Σπίτια – Πανναυπλιακός 2011
Θήβα - Ασπρόπυργος
Πόρος - Κόρινθος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Κύμη
Μανδραϊκός - Δάφνη Ερυθρών
Παναργειακός - Χαλκίδα
2η (13/11) 15η (25/2)
Άσπρα Σπίτια - Ερμιονίδα
Λουκίσια - Θήβα
Πανναυπλιακός 2011 - Πόρος
Ασπρόπυργος - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κόρινθος - Μανδραϊκός
Κύμη - Παναργειακός
Δάφνη Ερυθρών - Χαλκίδα
Λουκίσια - Θήβα
Πανναυπλιακός 2011 - Πόρος
Ασπρόπυργος - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κόρινθος - Μανδραϊκός
Κύμη - Παναργειακός
Δάφνη Ερυθρών - Χαλκίδα
3η (20/11) 16η (4/3)
Ερμιονίδα - Θήβα
Πόρος - Άσπρα Σπίτια
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Λουκίσια
Μανδραϊκός - Πανναυπλιακός 2011
Παναργειακός - Ασπρόπυργος
Χαλκίδα - Κόρινθος
Δάφνη Ερυθρών - Κύμη
Πόρος - Άσπρα Σπίτια
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Λουκίσια
Μανδραϊκός - Πανναυπλιακός 2011
Παναργειακός - Ασπρόπυργος
Χαλκίδα - Κόρινθος
Δάφνη Ερυθρών - Κύμη
4η (27/11) 17η (11/3)
Πόρος - Ερμιονίδα
Θήβα - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Άσπρα Σπίτια - Μανδραϊκός
Λουκίσια - Παναργειακός
Πανναυπλιακός 2011 - Χαλκίδα
Ασπρόπυργος - Δάφνη Ερυθρών
Κόρινθος - Κύμη
Θήβα - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Άσπρα Σπίτια - Μανδραϊκός
Λουκίσια - Παναργειακός
Πανναυπλιακός 2011 - Χαλκίδα
Ασπρόπυργος - Δάφνη Ερυθρών
Κόρινθος - Κύμη
5η (4/12) 18η (18/3)
Ερμιονίδα - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Μανδραϊκός - Πόρος
Παναργειακός - Θήβα
Χαλκίδα - Άσπρα Σπίτια
Δάφνη Ερυθρών - Λουκίσια
Κύμη - Πανναυπλιακός 2011
Κόρινθος - Ασπρόπυργος
Μανδραϊκός - Πόρος
Παναργειακός - Θήβα
Χαλκίδα - Άσπρα Σπίτια
Δάφνη Ερυθρών - Λουκίσια
Κύμη - Πανναυπλιακός 2011
Κόρινθος - Ασπρόπυργος
6η (11/12) 19η (1/4)
Μανδραϊκός - Ερμιονίδα
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Παναργειακός
Πόρος - Χαλκίδα
Θήβα - Δάφνη Ερυθρών
Άσπρα Σπίτια - Κύμη
Λουκίσια - Κόρινθος
Πανναυπλιακός 2011 - Ασπρόπυργος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Παναργειακός
Πόρος - Χαλκίδα
Θήβα - Δάφνη Ερυθρών
Άσπρα Σπίτια - Κύμη
Λουκίσια - Κόρινθος
Πανναυπλιακός 2011 - Ασπρόπυργος
7η (18/12) 20η (8/4)
Ερμιονίδα - Παναργειακός
Χαλκίδα - Μανδραϊκός
Δάφνη Ερυθρών - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κύμη - Πόρος
Κόρινθος - Θήβα
Ασπρόπυργος - Άσπρα Σπίτια
Πανναυπλιακός 2011 - Λουκίσια
Χαλκίδα - Μανδραϊκός
Δάφνη Ερυθρών - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κύμη - Πόρος
Κόρινθος - Θήβα
Ασπρόπυργος - Άσπρα Σπίτια
Πανναυπλιακός 2011 - Λουκίσια
8η (8/1) 21η (22/4)
Χαλκίδα - Ερμιονίδα
Παναργειακός - Δάφνη Ερυθρών
Μανδραϊκός - Κύμη
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Κόρινθος
Πόρος - Ασπρόπυργος
Θήβα - Πανναυπλιακός 2011
Άσπρα Σπίτια - Λουκίσια
Παναργειακός - Δάφνη Ερυθρών
Μανδραϊκός - Κύμη
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Κόρινθος
Πόρος - Ασπρόπυργος
Θήβα - Πανναυπλιακός 2011
Άσπρα Σπίτια - Λουκίσια
9η (15/1) 22η (29/4)
Ερμιονίδα - Δάφνη Ερυθρών
Κύμη - Χαλκίδα
Κόρινθος - Παναργειακός
Ασπρόπυργος - Μανδραϊκός
Πανναυπλιακός 2011 - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Λουκίσια - Πόρος
Θήβα - Άσπρα Σπίτια
Κύμη - Χαλκίδα
Κόρινθος - Παναργειακός
Ασπρόπυργος - Μανδραϊκός
Πανναυπλιακός 2011 - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Λουκίσια - Πόρος
Θήβα - Άσπρα Σπίτια
10η (22/1) 23η (6/5)
Κύμη - Ερμιονίδα
Δάφνη Ερυθρών - Κόρινθος
Χαλκίδα - Ασπρόπυργος
Παναργειακός - Πανναυπλιακός 2011
Μανδραϊκός - Λουκίσια
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Άσπρα Σπίτια
Πόρος - Θήβα
Δάφνη Ερυθρών - Κόρινθος
Χαλκίδα - Ασπρόπυργος
Παναργειακός - Πανναυπλιακός 2011
Μανδραϊκός - Λουκίσια
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Άσπρα Σπίτια
Πόρος - Θήβα
11η (29/1) 24η (13/5)
Ερμιονίδας - Κόρινθος
Ασπρόπυργος - Κύμη
Πανναυπλιακός 2011 - Δάφνη Ερυθρών
Λουκίσια - Χαλκίδα
Άσπρα Σπίτια - Παναργειακός
Θήβα - Μανδραϊκός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Πόρος
Ασπρόπυργος - Κύμη
Πανναυπλιακός 2011 - Δάφνη Ερυθρών
Λουκίσια - Χαλκίδα
Άσπρα Σπίτια - Παναργειακός
Θήβα - Μανδραϊκός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Πόρος
12η (5/2) 25η (20/5)
Ασπρόπυργος - Ερμιονίδα
Κόρινθος - Πανναυπλιακός 2011
Κύμη - Λουκίσια
Δάφνη Ερυθρών - Άσπρα Σπίτια
Χαλκίδα - Θήβα
Παναργειακός - Πόρος
Μανδραϊκός - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κόρινθος - Πανναυπλιακός 2011
Κύμη - Λουκίσια
Δάφνη Ερυθρών - Άσπρα Σπίτια
Χαλκίδα - Θήβα
Παναργειακός - Πόρος
Μανδραϊκός - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
13η (12/2) 26η (27/5)
Ερμιονίδας - Πανναυπλιακός 2011
Λουκίσια - Ασπρόπυργος
Άσπρα Σπίτια - Κόρινθος
Θήβα - Κύμη
Πόρος - Δάφνη Ερυθρών
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Χαλκίδα
Παναργειακός - Μανδραϊκός
Λουκίσια - Ασπρόπυργος
Άσπρα Σπίτια - Κόρινθος
Θήβα - Κύμη
Πόρος - Δάφνη Ερυθρών
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Χαλκίδα
Παναργειακός - Μανδραϊκός
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου